Weekly Programme / Weeklikse Program (28 August–3 September 2017 )

 

HOD:

M. Grobler

Break Detention

F. Swanepoel

Monday,28 August 2017  (Day/Dag 6)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

S. Cronje

A. Strydom

Lian Wienand

S. Patterson

F. Swanepoel

Activities / Aktiwiteite

SAOU Hoofdesimposium

Eisteddfod:Vokaal (Ferrum)

·         Senior Koor

o   8:30 Bus vertrek na Ferrum

o   Personeel wat saamgaan: (Leerders beweeg na saal onder toesig van M. van Niekerk en A. Pienaar)

§  Y. Haarhoff

§  L. Viljoen

§  M. Nkwanyana

§  J. Schoeman

§  I. Myburgh

o   Leerders en personeel is 12:30 terug by skool

·         Junior Koor

o   12:00 – Bus vertrek na Ferrum

o   Ouers tel leerders op by Ferrum

 

 

 

Tuesday,29 August 2017  (Day/Dag 7)

Junior Assembly:   – Duty/Diens Gr 2

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

W. Meyer

I. Linde

Brigitte Bootha

A. Buitendach

I. Myburgh

Activities / Aktiwiteite

SAOU Hoofdesimposium

Soccer: Girls u/11 and 1st Team vs St. Doms (St. Doms)

·         Bus departs at 13:30 (H. van den Berg)

Eisteddfod:Vokaal (Ferrum)

·         Y. Haarhoff  8:00 – 10:00 M. Nkwanyana

 

Wednesday,30 August 2017  (Day/Dag 8)

Senior Assembly:   – Duty/Diens Gr 7

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A le Roux

I. van Zyl

Danielle Bosman

A. Bain

JP Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

SAOU Hoofdesimposium

Eisteddfod:Vokaal (Ferrum)

·         Y. Haarhoff  11:00 – 14:00 M. Nkwanyana

·         L. Viljoen 11:00 – 14:00 A. Pienaar

Tennis: Huttenpark vs LMS (Huttenpark)

Soccer: Boys u/11 & 1st Team vs St. Doms (St. Doms)

Bus departs at 13:30 (H. van den Berg)

 

Thursday,31 August 2017  (Day/Dag 9)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A. Pienaar

L. de Jager

Emma Branco-Lizen

ACM Le Roux

L. Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/11 vs Dundee(Dundee)

·         Quantum: R. Wessels/F. Swanepoel

·         Depart at 13:00

·         R. Wessels – M. van Niekerk

·         F. Swannepoel – M. Nkwanyana

Cricket: u/13 vs Dundee (Huttenpark)

Huttenpark Pret Atletiek

Geen beamptes op diens by voetoorgange nie

 

Friday,1 September 2017  (Day/Dag 10)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

C. van Rooyen

L. Viljoen

Marlene Combrink

D. De Klerk

L. Wessels

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/13 NKZN Trials

Ferrum High School

 

Saturday,2 September 2017

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/13 NKZN Trials

Ferrum High School

Mini-Cricket Festival (Drakensberg)

 

 

Sunday,3 September 2017  

Activities / Aktiwiteite

 

 


0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *