Weekly Programe

Programme / Weeklikse Program  (14 – 20 May 2018 )

Please find the program for the following week. Please take note that some of the activities are subject to change

HOD: J. Schoeman Break Detention I. van Zyl

 

Monday,14 May 2018  (Day/Dag 6)

 

Junior Senior Prefect
S. Cronje M. Nkwanyana Donovan van Staden
S. Patterson P. Gray

Activities / Aktiwiteite

ATKV Applous – Junior en Senior Koor

Senior Koor inligting:

·         Senior koor warm op 7:00 – 7:30

·         Leerders vertrek om 12:00 na Ferrum

·         Kaartjies vir ouers by deur beskikbaar (R10)

·         Ouers moet leerders by Ferrum optel

·         Die volgende personeel help met toesig by koor:

o   J. Schoeman

o   M. Vermaas

o   ACM le Roux

 

Tuesday,15 May 2018  (Day/Dag 7)

Junior Assembly: – Duty/Diens Gr 2

Junior Senior Prefect
W. Meyer R. Wessels Elihle Ngwenya
A le Roux Y. Haarhoff

Activities / Aktiwiteite

ATKV Koorleier Opleiding

·         Y. Haarhoff (A. Pienaar)

·         L. Viljoen (M. Nkwanyana)

·         M. Vermaas

Wintersport vs Egerton (Egerton)

·         Buses will depart at 10:15. Buses will be back at 18:00

·         School will close at 10:05

Hockey: Boys Mini-Hockey Festival (St. Doms)
Afwesighede:

J-P Janse van Rensburg – D. Coetzee

 

Wednesday,16 May 2018  (Day/Dag 8)

Senior Assembly: – Duty/Diens Gr 6

Junior Senior Prefect
A. Bain Z. Mbatha Ellene Scholtz
A. Buitendach A. Strydom

Activities / Aktiwiteite

Netball & Hockey: Netball and Hockey vs NSPS (NSPS)
Rugby: NKZN Practice (Vryheid)
FINKOM Vergadering
Hall: Strawberry Dance Studio

 

Thursday,17 May 2018  (Day/Dag 9)

Junior Senior Prefect
A. Pienaar E. Blandin de Chalain Georgia de Waal
ACM Le Roux F. Swanepoel

Activities / Aktiwiteite

Rugby: KZN Rugby Trials (PMB)
Hockey: Girls Mini Hockey Festival (St. Doms)

 

Friday,18 May 2018  (Day/Dag 10)

Junior Senior Prefect
C. van Rooyen I. Linde Kaira Beukes
D. Forrester I. van Zyl

Activities / Aktiwiteite

Rugby: KZN Rugby Trials (PMB)
ATKV Redenaars: Semifinaal (Port Natal)
Jannike Roodt Verjaar
Hockey: Amajuba Hockey teams depart to PMB

 

Saturday,19 May 2018

Activities / Aktiwiteite

Rugby: KZN Rugby Trials (PMB)
Hockey: KZN Inland Trials (PMB)
Mini-sport: Drakensberg Kapperjolle

 

 

Sunday,20 May 2018  

Activities / Aktiwiteite

Hockey: KZN Inland Trials (PMB)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *