ACADEMIC PRIZE-GIVING 2018 / AKADEMIESE PRYSUITDELING 2018

            ACADEMIC PRIZE-GIVING 2018 / AKADEMIESE PRYSUITDELING

The following learners will be receiving an award at our annual academic prize-giving.

You are invited to attend the evening and support your child at this function which is the highlight of the academic year.

We would like to inform you of the following important arrangements.

Learners must report to Mrs. De Jager at 18:00 in the Functions Hall at Grey Goose, where they will be directed to their allocated seats.                                                       

Full school uniform is to be worn.

Boys: School shorts

School shirt with the badge

Long brown socks

Brown school shoes (exception – Grade 7)

Girls: School dress

Short brown school socks

Brown school shoes (exception –Grade 7)

A tracksuit top or jersey may only be worn if it is very cold.

 

Please ensure that your child’s hair is neat and clean. Boy’s hair must be short and cut according to the school rules. Girls’ hair must be neat and tied up if shoulder length or longer, out of eyes.

 

At the end of the evening prize winners stay seated as they will each receive an ice lollie and a packet of chips.

 

Please indicate if your child is not able to attend the function.Contact Mr.Gray or Mrs.Grobler at school.

 

If possible all prize winners must attend school on Friday 7 December to practice.

 

Kind Regards

Mrs. M.Grobler

 

_______________________________________________________________

Beste Ouers

Hiermee die naamlys van die akademiese pryswenners van 2018. U word uitgenooi om hierdie hoogtepunt te ondersteun en in u kind se vreugde te deel.

Neem kennis van die volgende reëlings:

Pryswenners moet op Dinsdag 11Desember om 18:00 aanmeld by Me. De Jager in die Onthaalsaal , te Grey Goose, waarna hulle aangewys sal word na hul sitplekke.

Volledige skooldrag moet gedra word:

Seuns: Bruin kortskoolbroek met die skoolhemp.

Lang bruin skoolkouse.

Bruin skoolskoene (uitgesonder –graad 7)

Dogters: Skoolrok met kort bruin skoolkouse

Bruin skoolskoene(uitgesonder –graad 7)

‘n Trui of sweetpak mag alleenlik gedra word indien dit baie koud is.

 

Seuns en dogters se hare moet asseblief netjies gekam wees. Seuns se hare moet kort en volgens die skoolvoorskrif wees. Dogters se hare moet netjies en waar van toepassing vasgemaak word. ( Hare moenie in die oë hang nie)

Na afloop van die prysuitdeling  moet die pryswenners bly sit ,want hulle ontvang  elkeen ‘n pakkie skyfies en ‘n ysie.

Indien u kind nie die prysuitdeling gaan bywoon nie, laat weet asseblief die skool en kontak mnr.Gray of me.Grobler indien u enige ander probleme ervaar.

 

Groete

M.Grobler

  Graad 4AS   Graad 4AV
1 Danika Classen 1 Zanri Bester
2 Louwna Combrink 2 Ryan Beukes
3 Nico Greyling 3 Marguerite Conradie
4 Shailie Liebenberg 4 Khailah Erasmus
5 Anika Nel 5 Heinrich Greeff
6 Tristan Parkinson 6 Dia-Louise Greyling
7 Janré Ras 7 Schalk Greyvenstein
8 Richelle Rothmann 8 Jeandré Janse van Rensburg
9 Sumé Schalkwyk 9 Cara Meyer
10 Lizelle van den Berg 10 Janke Schnetler
11 Heino van Staden 11 Nelri Smit
    12 Amélie van Niekerk
  Grade 4EL 13 Estian Wessels
1 Jadyn Carolus   Grade 4ES
2 Gabangaye Gwala 1 Hailey Beukes
3 Melissa Herrera Diaz 2 Cailey Folscher
4 Zamokuhle Langa 3 Dylan Jacobs
5 Senzo Matjila 4 Emma Janse van Rensburg
6 Zethembiso Ngwenya 5 Lulama Khumalo
7 Kwanda Nkosi 6 Okuhle Mthethwa
8 Omhle Sibiya 7 Lulu Neku
9 Erin van Scheltema 8 Ntando Nene
10 Louis Wang 9 Azile Niang
    10 Lonwabo Ntombela
  Grade 5EB 11 Dominick Ranjith
1 Ruby Beukes 12 Bretton Seager
2 Lara Bouwer 13 Denva Shaw
3 Mikhael Daniel   Grade 5EM
4 Abby Ferrier 1 Nkosenhle Buthelezi
5 Brenna Gibbons 2 Megan de Jager
6 Philasande Khumalo 3 Janica de Swardt
7 Cecilia Lao 4 Brandon Doyle
8 Kwenzokuhle Mvelase 5 Lwazi Radebe
9 Unathi Ndlovu 6 Sisanda Goba
10 Matsidiso Phiri 7 Ewa Kopieniak
11 Kiersten-Lei Slabbert 8 Faye Torr
12 J’Lee Willemse 9 Daniel Ikotela
13 Oluhle Zwane   Graad 5AS
  Graad 5AJ 1 Barend Bootha
1 Lizandre Berry 2 Benito Boshoff
2 Ian Booysen 3 Pieter Campher
3 Letchen Botha 4 Luné Coetzer
4 Jessica Lowery 5 Xander Dirks
5 Marike Rothmann 6 Illne Myburgh
6 Luke Sidebottom 7 Scarlett Uys
7 Zian Steenkamp 8 Nicole van Schalkwyk
8 Zander Struwig 9 Chenique van der Merwe
9 Lana Walters 10 Nicholas Hartman
    11 Lia Uys
  Graad 6AJ   Graad 6 AW
1 Karla Adendorff 1 Carla Bezuidenhout
2 Reihn Boonzaaier 2 Vorster Brink
3 Michane Botes 3 Bianca du Plessis
4 David Classen 4 Kirsten Fourie
5 Zandrie Coetzee 5 Luné Holder
6 Philip de Jager 6 Luke Janisch
7 Melisca Everson 7 Monique Luus
8 Tyler Jonck 8 Ludi Maré
9 Reinhardt Lues 9 Ryan Odendaal
10 Juan-Pierre Mostert 10 Chanté Oosthuizen
11 Welné Pretorius 11 Xean Rothmann
12 Annemie Rautenbach 12 James Schnetler
13 Lené Stoop 13 Azel van der Walt
14 Laurika van Niekerk 14 Luandré Wienand
15 Caitlyn White 15 Caitlin Williams
16 Nicoline Lotter 16 Savriano Howard
17 Simone van den Berg 17 Lynette Venter
18 Annike Kuhn    
  Grade 6EG 18 Dakota Wyngaard
1 Avumile Chonco 19 Ankia Zondagh
2 Siyanda Khumalo 20 Matthew Zondagh
3 Thabo Khumalo   Grade 6EW
4 Sandile Mdlalose 1 Ella Ezeonwuachusi
5 Ayanda Mnculwane 2 Olwethu Makhoba
6 Zama Nxumalo 3 Cameron Manfron
7 Danica Schnuir 4 Thato Manthata
8 Megan Vermeulen 5 Lungelo Masondo
9 Caris Alexander 6 Owethu Mthembu
10 Lace du Preez 7 Kuhlekone Ntombela
11 Tash Foster 8 Jared Taggart
12 Bukeka Ngonyama 9 Hailey van Scheltema
13 Daniel Villiers 10 Simphiwe Zulu
  Graad 7AC 11 Hamashe Zungu
1 Reuben Burger 12 Kukhanya Ngwenya
2 Milan Cilliers 13 Ethan Davis
3 Lana Coetzee 14 Sphesihle Dube
4 Ané Cronje 15 Ayabonga Ndlovu
5 Ruan de Jonge   Graad 7AV
6 Tarien kirsten 1 Reuben Claassen
7 Renier Pretorius 2 Lanhel du Preez
8 Ellené Scholtz 3 Lara Groenewald
9 Pieter van der Merwe 4 Isabel Hendrikse
10 Lara van Staden 5 Vonique Kahts
11 Yelcha Grobbelaar 6 Steyn Rothmann
  Grade 7EH 7 Danica Koen
1 Georgia de Waal 8 Natasha Pretorius
2 Abongile Khumalo 9 Natalie Olivier
3 Selina Lee    
4 Thando Mntambo   Grade 7EO
5 Brandon Mortlock 1 Zach Akram
6 Andile Mthethwa 2 Kaira Beukes
7 Anele Mthethwa 3 Alana Botes
8 Elihle Ngwenya 4 Cassey Collett
9 Kim Schutte 5 Zinhle Khumalo
10 Aspen Shaw 6 Ria Komul
11 Mpho Sibeko 7 Zoe Kotze
12 Zano Zulu 8 Luby Lu
    9 Amy Moss
    10 Nicci Tinkler
    11 Sibulela Tshitshi
    12 Donovan van Staden
    13 Azande Zaca
    14 Nadia Ali
    15 Meinhardt Meyer
    16 Nhlanhlenhle Xulu
    17 Amagugu Ngidi