HAG: Build-It

Monument vs Huttenpark 4 May 2019 @ Monument

 

                     RUGBY
SPAN

0/

TYD VELD
7B (10) 08:30 A2
8B (10) 08:30 A1
7A (10) 09:00 A2
8A (10) 09:00 A1
9A (15) 09:30 A
10A (15) 10:10 A
2DE 11:00 A
11A 11:45 A
1STE 12:30 A
                   HOKKIE
SPAN TYD VELD
7A MINI 08:30 B2
8A MINI 08:30 B1
9A MIDI 09:05 B
9A MIDI Seuns 09:40 B
10A (11) 10:20 B
13A Seuns 08:30 A
11A 09:20 A
11A Seuns 10:00 A
13B 10:45 A
13A 11:30 A

 

                      NETBAL
SPAN TYD VELD
7A 08:30 B
8A 09:00 B
9B 09:30 B
9A 10:00 B
10A 10:30 B
11B 08:30 A
13D 09:00 A
13C 09:30 A
11A 10:00 A
13B 10:40 A
13A 11:20 A
     

 

Piet Retief vs Huttenpark: 27 April 2019 @ Piet Retief

 

Algemene reëlings:

  • Wedstryde word by die Laerskool- en Hoërskoolvelde gespeel.
  • Ontvangs vir personeel 07:00 by die Laerskool.
  • Wedstryde begin stiptelik 08:00.
  • Daar sal ‘n snoepie beskikbaar wees.

 

RUGBY- word by die Laerskoolveld gespeel

Tyd Span Skeidsregter
8:00 – 8:45 o/9 R. Wessels
8:50 – 9:35 o/10 P. du Toit
9:40 – 10:25 o/11 P.W Joubert
10:30 – 11:15 2de H. Schutte
11:20 – 12:15 1ste T. Mbatha

Al die wedstryde sal 20 minute aan ‘n kant wees. SLEGS DIE 1ste SPAN SAL 25 MINUTE AAN ‘N KANT SPEEL

 

HOKKIE/HOCKEY- word by die Hoërskoolvelde gespeel (C Hokkieveld)

Tyd Span
8:30 – 9:05 o/10
9:10 – 9:45 o/11
9:50 – 10:25 2de
10:30 – 11:15 1ste

Al die wedstryde sal 15 minute aan ‘n kant wees. SLEGS DIE 1ste SPAN SAL 20 MINUTE AAN ‘N KANT SPEEL.

Elke span is verantwoordelik vir sy eie skeidsregter.

 

NETBAL/NETBALL- word by die Laerskoolbane gespeel

Tyd

 

Grasbaan

(kort pale)

Tyd Netbalbaan 1 Tyd Netbalbaan 2
8:00 – 8:25 o/10B 8:00 – 8:25 4de 8:00 – 8:25 o/11B
8:30 – 8:55 o/10A 8:30 – 9:05 2de 8:30 – 8:55 o/11A
    9:10 – 9:45 1ste 9:00 – 9:25 3de

Wintersport vs Egerton: 23/04/19 @ Huttenpark

Rugby

Tyd/Time Span/Team Skeidsregter/Referee
13:00 o/9 A   Egerton
13:50 o/10A   R.Wessels
14:40 o/13 B   Egerton
15:30 o/11A   J.Schoeman
16:20 o/13A   Unie

 

Netbal/Netball

Tyd/Time Sement 1 Sement 2 Gras 1 Gras 2
13:00 o/11B u/10B o/9A  
13:30 o/11A u/10A o/9A  
14:05 o/13B u/13D    
14:40 o/13A u/13C    

 

Hokkie/Hockey

Tyd Span  
13:00 u/9 Girls  
13:35 o/11A Dogters  
14:10 u/11-13 Boys  
15:20 o/13A Dogters  
16:05 u/13A Boys  

Wintersport vs Arborpark : 16/04/19 @ Huttenpark (Updated Programme)

Rugby

Tyd/Time Span/Team Skeidsregter/Referee
14:00 o/9 A   J.Schoeman
14:50 o/11A   N-J Chowles
15:40 o/13 A   Unie

 

Netbal/Netball

Tyd/Time Sement 1 Sement 2 Gras 1 Gras 2
14:00 o/11A o/10A o/9A  
14:30 o/13B      
15:00 o/13A      

 

Hokkie/Hockey

Tyd Span  
14:00 o/9A (dogters)  

Wintersport vs LMS : 13/04/19 @ LMS Sportvelde

 

TYD SPAN  / Veld SKEIDSREGTER
08:30 0/7B  Bulletjie veld H. Jacobsz
08:55 0/8B  Bulletjie veld Huttenpark
09:20 0/7A Bulletjie veld Huttenpark
09:45 0/8A Bulletjie veld A. Small
08:30 0/9A (Veld A) W. Smith
09:05 0/11B (Veld A) Huttenpark
09:40 0/11A (Veld A) P. Aucamp
10:25 1 ste (Veld A) A. Bester

 

HOKKIE  
SPAN / VELD TYD  
0/7B(7) 8:30  
0/8B(7) 8:30  
0/7A(7) 8:55  
0/8A(7) 8:55  
0/9A(8) 8:55  
2e(11) 9:20  
0/10A(11) 9:55  
1e 10:20  

 

          NETBAL                              NETBAL
GRASBAAN TYD SEMENTBAAN TYD
0/8B 8:30 0/10A 8:30
0/7A 8:55 0/11A 8:55
0/8A 9:20 2 de 9:30
0/9A 9:45 1 ste 10:05

 

Wintersport vs Arborpark : 16/04/19 @ Huttenpark

Rugby

Tyd/Time Span/Team Skeidsregter/Referee
14:30 o/9 A   J.Schoeman
15:20 o/11A   N-J Chowles
16:10 o/13 A   Unie

 

Netbal/Netball

Tyd/Time Sement 1 Sement 2 Gras 1 Gras 2
14:30 o/11A o/10A o/9A  
15:00 o/13B      
15:30 o/13A      

 

Hokkie/Hockey

Tyd Span  
14:30 o/9