• Sport

    Monument vs Huttenpark 4 May 2019 @ Monument

     

                         RUGBY
    SPAN

    0/

    TYD VELD
    7B (10) 08:30 A2
    8B (10) 08:30 A1
    7A (10) 09:00 A2
    8A (10) 09:00 A1
    9A (15) 09:30 A
    10A (15) 10:10 A
    2DE 11:00 A
    11A 11:45 A
    1STE 12:30 A
                       HOKKIE
    SPAN TYD VELD
    7A MINI 08:30 B2
    8A MINI 08:30 B1
    9A MIDI 09:05 B
    9A MIDI Seuns 09:40 B
    10A (11) 10:20 B
    13A Seuns 08:30 A
    11A 09:20 A
    11A Seuns 10:00 A
    13B 10:45 A
    13A 11:30 A

     

                          NETBAL
    SPAN TYD VELD
    7A 08:30 B
    8A 09:00 B
    9B 09:30 B
    9A 10:00 B
    10A 10:30 B
    11B 08:30 A
    13D 09:00 A
    13C 09:30 A
    11A 10:00 A
    13B 10:40 A
    13A 11:20 A
         

     

  • Sport

    Piet Retief vs Huttenpark: 27 April 2019 @ Piet Retief

     

    Algemene reëlings:

    • Wedstryde word by die Laerskool- en Hoërskoolvelde gespeel.
    • Ontvangs vir personeel 07:00 by die Laerskool.
    • Wedstryde begin stiptelik 08:00.
    • Daar sal ‘n snoepie beskikbaar wees.

     

    RUGBY- word by die Laerskoolveld gespeel

    Tyd Span Skeidsregter
    8:00 – 8:45 o/9 R. Wessels
    8:50 – 9:35 o/10 P. du Toit
    9:40 – 10:25 o/11 P.W Joubert
    10:30 – 11:15 2de H. Schutte
    11:20 – 12:15 1ste T. Mbatha

    Al die wedstryde sal 20 minute aan ‘n kant wees. SLEGS DIE 1ste SPAN SAL 25 MINUTE AAN ‘N KANT SPEEL

     

    HOKKIE/HOCKEY- word by die Hoërskoolvelde gespeel (C Hokkieveld)

    Tyd Span
    8:30 – 9:05 o/10
    9:10 – 9:45 o/11
    9:50 – 10:25 2de
    10:30 – 11:15 1ste

    Al die wedstryde sal 15 minute aan ‘n kant wees. SLEGS DIE 1ste SPAN SAL 20 MINUTE AAN ‘N KANT SPEEL.

    Elke span is verantwoordelik vir sy eie skeidsregter.

     

    NETBAL/NETBALL- word by die Laerskoolbane gespeel

    Tyd

     

    Grasbaan

    (kort pale)

    Tyd Netbalbaan 1 Tyd Netbalbaan 2
    8:00 – 8:25 o/10B 8:00 – 8:25 4de 8:00 – 8:25 o/11B
    8:30 – 8:55 o/10A 8:30 – 9:05 2de 8:30 – 8:55 o/11A
        9:10 – 9:45 1ste 9:00 – 9:25 3de
  • Sport

    Wintersport vs Egerton: 23/04/19 @ Huttenpark

    Rugby

    Tyd/Time Span/Team Skeidsregter/Referee
    13:00 o/9 A   Egerton
    13:50 o/10A   R.Wessels
    14:40 o/13 B   Egerton
    15:30 o/11A   J.Schoeman
    16:20 o/13A   Unie

     

    Netbal/Netball

    Tyd/Time Sement 1 Sement 2 Gras 1 Gras 2
    13:00 o/11B u/10B o/9A  
    13:30 o/11A u/10A o/9A  
    14:05 o/13B u/13D    
    14:40 o/13A u/13C    

     

    Hokkie/Hockey

    Tyd Span  
    13:00 u/9 Girls  
    13:35 o/11A Dogters  
    14:10 u/11-13 Boys  
    15:20 o/13A Dogters  
    16:05 u/13A Boys  
  • Sport

    Wintersport vs LMS : 13/04/19 @ LMS Sportvelde

     

    TYD SPAN  / Veld SKEIDSREGTER
    08:30 0/7B  Bulletjie veld H. Jacobsz
    08:55 0/8B  Bulletjie veld Huttenpark
    09:20 0/7A Bulletjie veld Huttenpark
    09:45 0/8A Bulletjie veld A. Small
    08:30 0/9A (Veld A) W. Smith
    09:05 0/11B (Veld A) Huttenpark
    09:40 0/11A (Veld A) P. Aucamp
    10:25 1 ste (Veld A) A. Bester

     

    HOKKIE  
    SPAN / VELD TYD  
    0/7B(7) 8:30  
    0/8B(7) 8:30  
    0/7A(7) 8:55  
    0/8A(7) 8:55  
    0/9A(8) 8:55  
    2e(11) 9:20  
    0/10A(11) 9:55  
    1e 10:20  

     

              NETBAL                              NETBAL
    GRASBAAN TYD SEMENTBAAN TYD
    0/8B 8:30 0/10A 8:30
    0/7A 8:55 0/11A 8:55
    0/8A 9:20 2 de 9:30
    0/9A 9:45 1 ste 10:05

     

  • Sport

    Wintersport vs Arborpark : 16/04/19 @ Huttenpark

    Rugby

    Tyd/Time Span/Team Skeidsregter/Referee
    14:30 o/9 A   J.Schoeman
    15:20 o/11A   N-J Chowles
    16:10 o/13 A   Unie

     

    Netbal/Netball

    Tyd/Time Sement 1 Sement 2 Gras 1 Gras 2
    14:30 o/11A o/10A o/9A  
    15:00 o/13B      
    15:30 o/13A      

     

    Hokkie/Hockey

    Tyd Span  
    14:30 o/9