Weekly Programme / Weeklikse Program (23 – 29 October 2017)

 

HOD:

M. Vermaas

Break Detention

K. Ferreira

Monday,23 October 2017  (Day/Dag 1)

 

Junior

Senior

Prefect

C. van Rooyen

I. Linde

Kwanele Tlou

D. De Klerk

I. Myburgh

 

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/10 vs Monument (Huttenpark)

Cricket: u/11 vs Monument (Monument)

Hockey: Amajuba AGM (St. Doms)

Subject Meeting: LO

 

Tuesday,24 October 2017  (Day/Dag 2)

Junior Assembly: R. Delport– Duty/Diens

Junior

Senior

Prefect

J. Du Toit

I. van Zyl

Greyling van Niekerk

J. Grobler

JP Janse van Rensburg

 

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/13A vs Monument(Monument)

Cricket: u/13B vs Monument (Huttenpark)

Vakvergadering: EBW

 

Wednesday,25 October 2017  (Day/Dag 3)

Senior Assembly: M. Grobler– Duty/Diens

Junior

Senior

Prefect

K. De Jager

L. de Jager

Luke van Niekerk

L. Beukes

L. Janse van Rensburg

 

Activities / Aktiwiteite

Huttenpark AGM

 

Thursday,26 October 2017  (Day/Dag 4)

Junior

Senior

Prefect

M. Cillié

L. Viljoen

Juandre Venter

M. McKenzie

L. Wessels

 

Activities / Aktiwiteite

 

Friday,27 October 2017  (Day/Dag 5)

Junior

Senior

Prefect

M.van den Berg

M. Jonker

Ruan Wentzel

R. de Meyer

M. Nkwanyana

 

Activities / Aktiwiteite

HAG Funksie: G. Nel

 

Saturday,28 October 2017

Activities / Aktiwiteite

 

 

 

Sunday,29 October 2017  

Activities / Aktiwiteite

Verjaarsdag: J-P Janse van Rensburg

Weekly Programme / Weeklikse Program (16 – 22 October 2017)

 

HOD:

M. Grobler

Break Detention

R. Wessels

Monday,16 October 2017  (Day/Dag 6)

 

Junior

Senior

Prefect

R. Delport

N. Sharp

Gielie Holder

S. Charters

NJ Chowles

 

Activities / Aktiwiteite

Hippo and Goose Familie fees Vergadering

OOK Vergadering / PSC Meeting

Vakvergadering: HT

EPMDS Meeting: Huttenpark Media Centre 10:00

 

Tuesday,17 October 2017  (Day/Dag 7)

Junior Assembly: – Duty/Diens Gr 1

Junior

Senior

Prefect

S. Cronje

P. Gray

Sahan Kotte

S. Patterson

K. Ferreira

 

Activities / Aktiwiteite

Subject Meeting: FAL

Gr 1 Spur evening

English FAL Jika Mfundo Campaign – Arcelor Mittal Education Centre

Schedule Committee Meeting – Huttenpark Primary School

 

Wednesday,18 October 2017  (Day/Dag 8)

Senior Assembly: – Duty/Diens Gr 6

Junior

Senior

Prefect

W. Meyer

R. Wessels

JJ Lombard

A. Bain

T. Laatz

 

Activities / Aktiwiteite

Lapa: 1ste rugby span afskeid

Vakergadering: Wiskunde

Hall: CPF Meeting 18:00 – Huttenpark School Hall

 

Thursday,19 October 2017  (Day/Dag 9)

Junior

Senior

Prefect

A le Roux

Y. Haarhoff

Eben Nortje

A. Buitendach

Z. Mbatha

 

Activities / Aktiwiteite

Mathematics Educators Gr 4-7 Jika Imfundo Meeting

Rugby: NKZN AGM (Glencoe)

Cricket: NKZN AGM (Dundee)

Saal: Pannekoek voorbereiding

Subject Meeting: Natural Science and Technology

 

Friday,20 October 2017  (Day/Dag 10)

Junior

Senior

Prefect

A. Pienaar

A. Strydom

Marc Sidebottom

ACM Le Roux

F. Swanepoel

 

Activities / Aktiwiteite

Lapa: K. Gouws

Skool sluit om 12:00 vir alle leerders

 

Saturday,21 October 2017

Activities / Aktiwiteite

Hippo and Goose Family Festival

 

 

Sunday,22 October 2017  

Activities / Aktiwiteite

 

 


Weekly Programme / Weeklikse Program (9 -15 October 2017 )

 

HOD:

J. Schoeman

Break Detention

T. Laatz

Monday,9 October 2017  (Day/Dag 1)

 

Junior

Senior

Prefect

C. van Rooyen

I. van Zyl

Aldert Brink

D. De Klerk

JP Janse van Rensburg

 

Activities / Aktiwiteite

Schools Open

All marks in by 12:00

Huttenpark Familiefees Kommitee vergadering

 

Tuesday,10 October 2017  (Day/Dag 2)

Junior

Senior

Prefect

J. Du Toit

L. de Jager

Ruan Brink

J. Grobler

L. Janse van Rensburg

 

Activities / Aktiwiteite

FINKOM Vergadering

Dramagroep Oefening (Skoolsaal)

 

Wednesday,11 October 2017  (Day/Dag 3)

Junior

Senior

Prefect

K. De Jager

L. Viljoen

Liam Gray

L. Beukes

L. Wessels

 

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/11 vs NSPS (Huttenpark)

Cricket: u/13A vs NSPS (NSPS)

SAOU Werkswinkel  (Huttenpark Skoolsaal)

Dramagroep Oefening (Skoolsaal)

 

Thursday,12 October 2017  (Day/Dag 4)

Junior

Senior

Prefect

M. Cillié

M. Jonker

Tatum Griffiths

M. McKenzie

M. Nkwanyana

 

Activities / Aktiwiteite

Dramagroep Optrede (Skoolsaal)

Kultuurkomitee Vergadering

 

Friday,13 October 2017  (Day/Dag 5)

Junior

Senior

Prefect

M.van den Berg

M. Van Heerden

Coert Grobler

R. de Meyer

M. van Niekerk

 

Activities / Aktiwiteite

Cricket: Dundee Junior Cowboy 8 Festival (Dundee junior Skool)

Huttenpark Chess Tournament (Huttenpark Skoolsaal)

 

Saturday,14 October 2017

Activities / Aktiwiteite

Saal: Newcastle Gemeenskap Kerk (Dames Oggend)

Radikale Redenaars (Hoërskool Garsfontein)

 

 

Sunday,15 October 2017  

Activities / Aktiwiteite

 

Weekly Programme / Weeklikse Program (18 – 24 September 2017)

HOD:

L. Gray

Break Detention

Y. Haarhoff

Monday,18 September 2017  (Day/Dag 1)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

J. Du Toit

L. Viljoen

Karmi Gouws

J. Grobler

L. Wessels

Activities / Aktiwiteite

Toetsweek: Wiskunde

Test week : Maths

Gr 1 – 3 Raporte na HOD

Personeelvergadering (14:15)

FINKOM Vergadering

 

Tuesday,19 September 2017  (Day/Dag 2)

Junior Assembly: A. Buitendagh  – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

K. De Jager

M. Jonker

Megan Olivier

L. Beukes

M. Nkwanyana

Activities / Aktiwiteite

Sportfoto’s

Toetsweek: Geskiedenis

Test week : History

Gr 7: Hercules (St. Doms) 11:30 – 14:00

 

Wednesday,20 September 2017  (Day/Dag 3)

Senior Assembly: JN Grobler  – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M. Cillié

M. Van Heerden

Kayla Pretorius

M. McKenzie

M. van Niekerk

Activities / Aktiwiteite

SAOU Werkswinkel: (Dundee)

Sport photos

Toetsweek: Natuur Wetenskappe

Test week: Natural Science

Life Skills Workshop: Gr 4 – 6 (Majuba Education Centre)

 

Thursday,21 September 2017  (Day/Dag 4)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M.van den Berg

N. Sharp

Weanke Pretorius

R. de Meyer

NJ Chowles

Activities / Aktiwiteite

Toetsweek: Aardrykskunde

Test week: Geography

EMS Science Quiz – Amajuba District Hall

 

Friday,22 September 2017  (Day/Dag 5)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

R. Delport

P. Gray

Nosipho Sokhela

S. Charters

K. Ferreira

Activities / Aktiwiteite

Toetsweek: LO

Test week: LO

Sing in Harmonie: Leerders vertrek

Cricket: KZN Inland Trials (PMB)

Schools close at 11:45

 

Saturday,23 September 2017

Activities / Aktiwiteite

Cricket: KZN Inland Trials (PMB)

Sing in Harmonie Finaal

Verjaarsdag: M van der Berg

 

 

Sunday,24 September 2017  

Activities / Aktiwiteite

Cricket: KZN Inland Trials (PMB)

Heritage Day

Weekly Programme / Weeklikse Program (11 – 17 September 2017 )

HOD:

M. vermaas

Break Detention

Z. Mbatha

Monday,11 September 2017  (Day/Dag 6)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

S. Cronje

Y. Haarhoff

Cusché  Kok

S. Patterson

Z. Mbatha

Activities / Aktiwiteite

Graad 6 Toervergadering (17:30)

Grade 7 Tour Meeting (18:30)

Soccer: u/11 & u/13 Boys vs Amajuba (Huttenpark)

Tennis: Huttenpark vs Michaelis (Michaelis)

 

Tuesday,12 September 2017  (Day/Dag 7)

Junior Assembly:   – Duty/Diens Gr 3

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

W. Meyer

A. Strydom

Sarah Lemmer

A. Buitendach

F. Swanepoel

Activities / Aktiwiteite

BL Vergadering

Gr 5 Spur Evening

Testweek: Gr 7 EMS / Gr 7 EBW

 

Wednesday,13 September 2017  (Day/Dag 8)

Senior Assembly:   – Duty/Diens Gr 4

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A le Roux

I. Linde

Chanté Luus

A. Bain

I. Myburgh

Activities / Aktiwiteite

Testweek: Gr 7 Technology (Test and Practical) (School Hall)

Wiskunde opleiding (Ferrum Hoërskool) 14:00 – 17:25

 

Thursday,14 September 2017  (Day/Dag 9)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A. Pienaar

I. van Zyl

Banele Mdlalose

ACM Le Roux

JP Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

Testweek: Home Language

 

Friday,15 September 2017  (Day/Dag 10)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

C. van Rooyen

L. de Jager

Roxy Muir

D. De Klerk

L. Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

Toetsweek: EAT

Interskool Pret Atletiek

 

Saturday,16 September 2017

Activities / Aktiwiteite

Huttenpark Kleuter Sentrum Opedag

Cricket: u/12 & u/13 NKZN Cricket Practice

Mini-Cricket: Egerton Festival (Egerton Ladysmith)

 

 

Sunday,17 September 2017  

Activities / Aktiwiteite

 

 


Weekly Programme / Weeklikse Program (4 – 10 September 2017 )

 

HOD:

E. van der Merwe

Break Detention

A. Strydom

Monday,4 September 2017  (Day/Dag 1)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

J. Du Toit

M. Jonker

Isla Fourie

J. Grobler

M. Nkwanyana

Activities / Aktiwiteite

 

 

Tuesday,5 September 2017  (Day/Dag 2)

Junior Assembly: C. van Rooyen  – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

K. De Jager

M. Van Heerden

Kate Francis

L. Beukes

M. van Niekerk

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/10 vs Amajuba u/11 (Amajuba)

Cricket: u/13B vs Amajuba u/13A (Huttenpark)

 

Wednesday,6 September 2017  (Day/Dag 4)

Senior Assembly: L. Gray  – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M. Cillié

N. Sharp

Karmi Gouws

M. McKenzie

NJ Chowles

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/10 vs Egerton (Huttenpark)

Gr 7 EBW Markdag

Tennis vs Monument (Monument)

Gr 4 Tour Meeting (17:30)

Gr 5 Tour Meeting (18:30)

                        

Thursday,7 September 2017  (Day/Dag 3)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M.van den Berg

P. Gray

Kamo Habedi

R. de Meyer

K. Ferreira

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/11 vs Egerton (Egerton)

Cricket: u/13A vs Egerton (Huttenpark)

 

Friday,8 September 2017  (Day/Dag 5)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

R. Delport

R. Wessels

Ezraite Jamile

S. Charters

T. Laatz

Activities / Aktiwiteite

Oupa en Ouma Dag (Huttenpark Skoolsaal)

Eisteddfod Gala Aand (Huttenpark Skoolsaal)

Soccer: u/11 and u/13 Girls Finals (Meridian)

Oom Karolus en Lente (Bergsig Kerk)

 

Saturday,9 September 2017

Activities / Aktiwiteite

Huttenpark Kleuter Sentrum Konsert

Mini-Cricket: St. Doms Festival

 

 

Sunday,10 September 2017  

Activities / Aktiwiteite

 

Weekly Programme / Weeklikse Program (28 August–3 September 2017 )

 

HOD:

M. Grobler

Break Detention

F. Swanepoel

Monday,28 August 2017  (Day/Dag 6)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

S. Cronje

A. Strydom

Lian Wienand

S. Patterson

F. Swanepoel

Activities / Aktiwiteite

SAOU Hoofdesimposium

Eisteddfod:Vokaal (Ferrum)

·         Senior Koor

o   8:30 Bus vertrek na Ferrum

o   Personeel wat saamgaan: (Leerders beweeg na saal onder toesig van M. van Niekerk en A. Pienaar)

§  Y. Haarhoff

§  L. Viljoen

§  M. Nkwanyana

§  J. Schoeman

§  I. Myburgh

o   Leerders en personeel is 12:30 terug by skool

·         Junior Koor

o   12:00 – Bus vertrek na Ferrum

o   Ouers tel leerders op by Ferrum

 

 

 

Tuesday,29 August 2017  (Day/Dag 7)

Junior Assembly:   – Duty/Diens Gr 2

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

W. Meyer

I. Linde

Brigitte Bootha

A. Buitendach

I. Myburgh

Activities / Aktiwiteite

SAOU Hoofdesimposium

Soccer: Girls u/11 and 1st Team vs St. Doms (St. Doms)

·         Bus departs at 13:30 (H. van den Berg)

Eisteddfod:Vokaal (Ferrum)

·         Y. Haarhoff  8:00 – 10:00 M. Nkwanyana

 

Wednesday,30 August 2017  (Day/Dag 8)

Senior Assembly:   – Duty/Diens Gr 7

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A le Roux

I. van Zyl

Danielle Bosman

A. Bain

JP Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

SAOU Hoofdesimposium

Eisteddfod:Vokaal (Ferrum)

·         Y. Haarhoff  11:00 – 14:00 M. Nkwanyana

·         L. Viljoen 11:00 – 14:00 A. Pienaar

Tennis: Huttenpark vs LMS (Huttenpark)

Soccer: Boys u/11 & 1st Team vs St. Doms (St. Doms)

Bus departs at 13:30 (H. van den Berg)

 

Thursday,31 August 2017  (Day/Dag 9)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A. Pienaar

L. de Jager

Emma Branco-Lizen

ACM Le Roux

L. Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/11 vs Dundee(Dundee)

·         Quantum: R. Wessels/F. Swanepoel

·         Depart at 13:00

·         R. Wessels – M. van Niekerk

·         F. Swannepoel – M. Nkwanyana

Cricket: u/13 vs Dundee (Huttenpark)

Huttenpark Pret Atletiek

Geen beamptes op diens by voetoorgange nie

 

Friday,1 September 2017  (Day/Dag 10)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

C. van Rooyen

L. Viljoen

Marlene Combrink

D. De Klerk

L. Wessels

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/13 NKZN Trials

Ferrum High School

 

Saturday,2 September 2017

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/13 NKZN Trials

Ferrum High School

Mini-Cricket Festival (Drakensberg)

 

 

Sunday,3 September 2017  

Activities / Aktiwiteite

 

 


Weekly Programme / Weeklikse Program (21 – 27 August 2017 )

 

HOD:

J. Schoeman

Break Detention

I. Linde

Monday,21 August 2017  (Day/Dag 1)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

J. Du Toit

M. Van Heerden

Kwanele Tlou

J. Grobler

M. van Niekerk

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod:Instrumentaal (NHS)

 

Tuesday,22 August 2017  (Day/Dag 2)

Junior Assembly: M. Vermaas  – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

K. De Jager

N. Sharp

Greyling van Niekerk

L. Beukes

NJ Chowles

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod:Instrumentaal (NHS)

Eisteddfod: Ensemble

·         Leerders meld aan by NHS

·         Instrumente sal 7:10 na NHS met bakkie en sleepwa geneem word deur M. Nkwanyana& M. van Niekerk

·         Bus bring leerders van 10:30 terug van NHS

·         Aflos vir Personeel

o    Y. Haarhoff –

o    L. Viljoen-

o    A. Le Roux-

o    M. Nkwanyana – J. Schoeman

o    M. van Niekerk – L. Gray

Eisteddfod: Boomwackers

·         Bus vat leerders om 7:30 na NHS

·         Bus bring leerders van 10:30 terug skool toe

Cricket: u/13A vs Drakensberg (Huttenpark)

Cricket: u/13B vs Drakensberg (Drakensberg)

Dropped off at Drakensberg by H. van den Berg at 13:45

Afwesighede:

NJ Chowles (M. Nkwanyana)

 

Wednesday,23 August 2017  (Day/Dag 3)

Senior Assembly: Prefekte  – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M. Cillié

P. Gray

Luke van Niekerk

M. McKenzie

K. Ferreira

Activities / Aktiwiteite

7:30 Assembly for Grade 4 – 7

8:30 Assembly for Grade 1 – 3

Tennis:1st Team  vs Dundee Junior School (Dundee)

Quantum – S. Charters (Depart at 13:00)

Birthday: T. Becker

 

Thursday,24 August 2017  (Day/Dag 4)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M.van den Berg

R. Wessels

Juandre Venter

R. de Meyer

T. Laatz

Activities / Aktiwiteite

SAOU Bestuurspan Werkwinkel

Soccer: u/11 & U/13 vs Meridian (Meridian)

Bus depart 13:15 (H. van den Berg)

Eisteddfod:Zulu (Busy Bee)

Z. Mbatha 8:00 – 11:00 (A. Pienaar)

Cricket: u/10 vs Drakensberg (Huttenpark)

Cricket: u/11 vs Drakensberg (Drakensberg)

Quantum: R.Wessels/F. Swanepoel

Depart: 13:45

Dubbel Bus Route

Verjaarsdag: Y. Haarhoff

 

Friday,25 August 2017  (Day/Dag 5)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

R. Delport

Y. Haarhoff

Ruan Wentzel

S. Charters

Z. Mbatha

Activities / Aktiwiteite

SAOU Bestuurspan Werkwinkel

Soccer: u/11 & u/13 Girls vs Amajuba (Huttenpark)

Gr 1AR besoek Factory Plaza en Spur (Kaskardag Wenners)

 

Saturday,26 August 2017

Activities / Aktiwiteite

SAOU Bestuurspan Werkswinkel

Mini-Cricket: Huttenpark Festival

Verjaarsdag: L. Beukes

 

 

Sunday,27 August 2017  

Activities / Aktiwiteite

SAOU Hoofdesimposium

 


Weekly Programme / Weeklikse Program (14 – 20 August 2017 )

HOD:

L. Gray

Break Detention

I. Myburgh

Monday,14 August 2017  (Day/Dag 6)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

S. Cronje

I. Linde

Gielie Holder

S. Patterson

I. Myburgh

Activities / Aktiwiteite

Soccer: u/11 & u/13 Boys vs Drakensberg (Drakensberg)

Bus departs at 13:45

Cricket: Amajuba Trials (Huttenpark)

Boksmart: Huttenpark (J. Schoeman se klas)

FINKOM Vergadering

Eisteddfod: Afrikaans – Drakensberg

Busse: Gr 2A en 3AG na Drakensberg (11:00)

Busse: Graad R na Drakensberg (11:20)

 

Tuesday,15 August 2017  (Day/Dag 7)

Junior Assembly:   – Duty/Diens Gr 1

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

W. Meyer

I. van Zyl

Sahan Kotte

A. Buitendach

JP Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: Afrikaans – Drakensberg

Cricket: u/13A vs Hamilton (Huttenpark)

 

Wednesday,16 August 2017  (Day/Dag 8)

Senior Assembly:   – Duty/Diens Gr 6

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A le Roux

L. de Jager

JJ Lombard

A. Bain

L. Janse van Rensburg

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: Afrikaans – Drakensberg

NHS Korefees

Carnival Committee Meeting (16:00)

 

Thursday,17 August 2017  (Day/Dag 9)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

A. Pienaar

L. Viljoen

Eben Nortje

ACM Le Roux

L. Wessels

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: Afrikaans – Drakensberg

Soccer: U/11 & u/13 Boys vs NSPS (Huttenpark)

 

Friday,18 August 2017  (Day/Dag 10)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

C. van Rooyen

M. Jonker

Marc Sidebottom

D. De Klerk

M. Nkwanyana

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: Afrikaans – Drakensberg

Dougnut Verkope – Hartjie Projek

 

Saturday,19 August 2017

Activities / Aktiwiteite

Cricket: u/11 KZN Inland Trials (Dundee)

Mini-Cricket: Utrecht Festival

 

 

Sunday,20 August 2017  

Activities / Aktiwiteite

 

Weekly Programme / Weeklikse Program (7 -13 August 2017 )

 

HOD:

M. Vermaas

Break Detention

I. van Zyl

Monday,7 August 2017  (Day/Dag 1)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

K. De Jager

P. Gray

Ruan Brink

M. Cillié

K. Ferreira

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: English (Huttenpark)

Subject Meeting: EMS

Soccer: u/11 & u/13 Girls vs Meridian (Huttenpark)

 

Tuesday,8 August 2017  (Day/Dag 2)

Junior Assembly: D. de Klerk  – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M. McKenzie

R. Wessels

Liam Gray

L. Beukes

T. Laatz

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: English (Huttenpark)

Skaak: Pret Skaak-aand

Cricket: u/11 Amajuba District trials (Huttenpark)

BL Vergadering

 

Wednesday,9 August 2017  (Day/Dag 3)

Senior Assembly:   – Duty/Diens

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

 

 

 

 

 

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: English (Huttenpark)

National Women’s Day

Memel Stap

 

Thursday,10 August 2017  (Day/Dag 4)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

M.van den Berg

Y. Haarhoff

 

R. de Meyer

Z. Mbatha

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: English (Huttenpark)

 

 

Friday,11 August 2017  (Day/Dag 5)

Junior Breaks

Senior Pouse

Prefect

R. Delport

A. Strydom

Tatum Griffiths

S. Charters

F. Swanepoel

Activities / Aktiwiteite

Eisteddfod: English (Huttenpark)

Soccer: u/11 & u/13 Girls vs Drakensberg (Huttenpark)

Bushuur: NHS

Doughnut verkope (Hartjie Projek)

 

Saturday,12 August 2017

Activities / Aktiwiteite

 

 

 

Sunday,13 August 2017  

Activities / Aktiwiteite

Lapa: R. Wessels

I van Zyl’s Birthday clip_image001